Jak na značky s Heureka XML Feedem

Heureka XML Feed

Pokud už máte vložený a načtený produktový a dostupnostní Heureka Feed na první záložce, bude potřeba napárovat Značky z vašeho Heureka Feedu na Značky které jsou na MALL.

Pokud ještě Heureka XML feedy nemáte vloženy v partnerském portálu, podívejte se na samostatný článek, který se tomuto tématu věnuje.

Přehled Značek

Je nutné mít ve feedu u každého produktu vyplněnou i značku dle specifikací Heureka. V části Heureka Feed v druhé záložce najdete box Značky, kde uvidíte následující údaje:

  • počet značek ve feedu = zobrazuje počet značek, které jsou natažené z vašeho produktového Heureka Feedu.
  • počet spárovaných značek = zobrazuje počet značek, které jsou z vašeho XML feedu již spárované se značkami MALL, přehled těchto značek si můžete zobrazit.
  • počet nespárovaných značek = zobrazuje počet značek, které jsou ve vašem XML feedu a ještě čekají na vaše ruční napárování, volbou “zobrazit” otevře se automatické okno, kde se dělá samostatné párování.

Párování Značek

Pro korektní propsání všech produktů k prodeji na MALL je potřeba mít v Heureka XML feedu u všech produktů uvedenou značku a také ji v administraci MALL Partner Portál řádně napárovat – k tomu slouží párování značek.

V části Heureka Feed na záložce Stav Feedu v boxu Značky se zobrazí Nespárované značky. Jde o automatické okno kde se budou párovat samotné značky, jak je vidět na následujícím obrázku.

  • Ve sloupci Název je přehled značek, které jsou načteny z vašeho Heureka XML feedu.
  • Ve sloupci Mall název se vám z našeptávače nabídne konkrétní značka k vaší značce.
  • Pokud adekvátní značku v seznamu nenajdete, klikněte na ikonku “Zažádat o značky“, detailnější informace o založení značky naleznete zde.
  • Je zde i možnost exportovat si celý přehled do CSV.

Důležité: Značka se automaticky přiřazuje na první místo v názvu produktu.

Můžete se také podívat na naše instruktážní video.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština