I v případě, že využíváte službu MALL Delivery se čas od času stane, že si zákazník objednané zboží nevyzvedne. Jak v této situaci postupovat naleznete v tomto článku.

Služba MALL Delivery Vám nejen dovoluje více se soustředit na výběr sortimentu a vychystávání zásilek, ale pomáhá vám také s téměř okamžitou aktualizací stavů objednávek. Ve chvíli, kdy předáte balíček kurýrovi nebo našemu pracovníkovi na pobočce, naposledy jako partner přepnete objednávku na stav WYSŁANE. Zásilka je poté přepravována na výdejní místo nebo adresu zákazníka. Jakmile však vyprší lhůta pro vyzvednutí nebo není zákazník zastižen i při opakovaném pokusu o doručení, nastává vratný proces a balíček vám doručujeme nazpět.

Více o fungování objednávek s aktivní službou MALL Delivery…

Přehled v MALL Partner portálu

Informaci o zpětném procesu obdržíte jako partner ve chvíli, kdy je pro vás balíček připraven na zvolené podací pobočce nebo vám jej doveze náš svozový vůz.

V MALL Partner portálu takovou objednávku rozpoznáte podle toho, že je stále ve stavu WYSŁANE i flaga Gotowy do powrotu: TAK.

Upewnij się, że kolumny są wyświetlane poprawnie, jeśli nie widzisz wartości. Ustawienia dokonuje się za pomocą ikony konfiguracji, która znajduje się obok przycisku Filtr.

Powiadomienie e-mail

Portál MALL Partner vám zároveň nabízí možnost nastavení notifikace o nedoručených objednávkách, které jsou připraveny k vyzvednutí.

V případě, že máte již aktivní službu MALL Delivery, objeví se Vám tento typ notifikace automaticky v záložce Zarządzanie partnerami / powiadomieniami. Powiadomienia można ustawić na grupy kontaktów lub pojedyncze adresy e-mail z maksymalnym limitem 10 odbiorców. Częstotliwość wysyłania to codziennie, kiedy otrzymasz od nas zbiorczą listę zamówień.

Pamiętaj, że powiadomienie e-mail może być ustawiane lub edytowane tylko przez administratora konta partnera!

Interfejs API połączenia

Jeśli łączysz się przez API, będziesz otrzymywać informacje, regularnie pobierając status zamówień WYSŁANE i zgodnie z określeniem parametrów ready_to_return = TRUE, znajdziesz listę niedostarczonych zamówień do odbioru.

Druhou možností zjištění seznamu objednávek, kterou pro vás v krátké době chystáme je webhook na objekty objednávek. O dostupnosti budete informováni.

Dokumentacja techniczna POBIERZ szczegóły zamówienia…

Możesz go wykorzystać do sprawnego wywoływania statusów zamówień ustawienia webhooka.

Hasło do odbioru przesyłek

V případě, že vyzvedáváte nedoručené balíčky na některé z našich poboček výdejní sítě, bude po vás před předáním požadováno heslo pro vydání zásilky. Heslo naleznete přímo v MALL Partner portálu v sekci Transport / transport MALL.

Hasło jest aktualizowane raz w miesiącu, znajdziesz również datę jego wygenerowania.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić post!

Średnia ocena: / 5. Liczba głosów:

Nie ma jeszcze głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Otagowano: