Naszym wspólnym celem jest zadowolenie klienta, który regularnie kupuje w MALL / Mimovrste. Dlatego ważne jest, aby klient terminowo otrzymywał dokładne informacje.

Błąd statusu je poměr všech objednávek s chybně zadaným finálním stavem vůči všem objednávkám za sledované období (např. Objednávka se stavem DELIVERED nastavená jako CANCELLED).
Více informací k postupu při řešení chybně zadaného stavu objednávky naleznete tutaj.

V případě chybně zadaného stavu DOSTARCZONE najdete informace v článku Nieprawidłowy status DOSTARCZONY lub fikcyjny zwrot.

Chybně zadané stavy mají vliv na zákaznickou zkušenost z důvodu špatné informovanosti zákazníka kvůli obdržení/neobdržení faktury k objednávce.

Proto je stanoven limit maximálně 0,5% chybně zadaných stavů u objednávek za sledované období z celkového počtu objednávek každého partnera.

Co například ovlivňuje partnerské SLA Status error:

  • pozdní nastavení stavu DELIVERED – z tohoto důvodu zákazník neobdrží fakturu a je nutný manuální zásah ze strany MALLu
  • omylem zadaný nesprávný finální stav partnerem (RETURNED, CANCELLED, DELIVERED) – zvyšuje pracnost na straně MALLu
  • neodůvodněný požadavek partnera na změnu stavu objednávky MALLem (např. nastavení stavu CANCELLED z OPEN – partner může nastavit sám na své straně)

Co nespadá partnerovi do SLA Status error:

  • technická chyba, chyba na straně MALLu (např. technické nepropsání finálního stavu u služby MALL Delivery, chybný stav u WE|DO by Uloženka)
  • změny stavů u objednávek na základě požadavku zákazníků (např. v případě že se obrátí zákazník na naše Callcentrum s požadavkem na zaslání faktury do 24 hodin od doručení zásilky nebo při okamžitém vrácení zboží na výdejních pobočkách)

Status error v MALL Partner portálu

Zakładka Błąd statusu można znaleźć w portalu MALL Partner w dziale Jakość usługi. Możesz monitorować bieżące dane w procentach za dany miesiąc oraz za ostatnie 7 dni. Tutaj zobaczysz również przegląd ostatnich miesięcy.
Stan Twojego konta jest oceniany na podstawie ostatniego zakończonego miesiąca.

Zároveň máte možnost si pod tlačítkem „Raport“ vyexportovat seznam chybně zadaných stavů u objednávek za vámi zvolený měsíc ve formátu .xlsx. Otevře se vám automatické okno, kde si zadáte daný měsíc, za který si chcete vyexportovat objednávky, a potvrdíte tlačítkem „Pobieranie„.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić post!

Średnia ocena: / 5. Liczba głosów:

Nie ma jeszcze głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Otagowano: