V případě vašeho zájmu o službu MALL Delivery je nejsnadnější cestou podání žádosti přímo v MALL Partner portálu.

Możesz znaleźć opcję żądania na karcie Transport / transport MALL.

Po naciśnięciu przycisku AKTYWUJ vás systém vyzve k potvrzení zájmu o svozovou službu. V případě, že o ni máte zájem, rozbalí se vám formulář pro zadání doplňujících informací jako je například adresa vašeho skladu a jeho otevírací doba. Dbejte prosím na to, aby byly poskytované informace kompletní a aktuální, čímž urychlíte aktivaci služby na naší straně.

Upozorňujeme, že svoz na váš sklad v České republice je zpoplatněná služba, která je hrazena měsíčním poplatkem na základě objemu vašich zásilek a vzdálenosti od svozových tras našich kurýrů. Průměrná cena za službu se pohybuje okolo 1 950 CZK bez DPH měsíčně.
Pro Slovensko není aktuálně služba svozu dostupná.

Aktywacja usługi

Jakmile náš tým obdrží vaši žádost, provedeme nejprve kontrolu zaslaných dat a následně vás v krátké době kontaktujeme ohledně potvrzení nastavení služby. V případě žádosti o svozovou službu v České republice obdržíte také informaci o výši měsíčního poplatku a návrhu časového okna svozu.

Po vzájemném odsouhlasení podmínek se společně domluvíme na termínu spuštění služby. MALL Delivery vyžaduje změny v procesu objednávky a vychystání zboží na vaší straně. Seznamte se proto s nutnými změnami předtím než dojde k aktivaci, informace naleznete v kategorii Dostawa MALL.

Po pełnej aktywacji usługi zobaczysz ją w portalu partnerskim na zakładce Transport / transport MALL vaše aktuální nastavení služby včetně povolených doprav.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić post!

Średnia ocena: / 5. Liczba głosów:

Nie ma jeszcze głosów! Oceń ten post jako pierwszy.

Otagowano: