Shoptet – MALL Partner doplněk

Shoptet

Usnadněte si vaši každodenní práci s objednávkami z MALL Partner programem.

S čím vám doplněk pomůže?

  • Automaticky nahrát nové objednávky z webu MALL Partner do vašeho Shoptet administrativního rozhraní
  • Synchronizovat aktuální stav objednávek
  • Usnadní vaši každodenní operativu na MALL Partner

Jaké jsou základní vlastnosti doplňku?

S doplňkem budete mít přehled o všech objednávkách na jednom místě. Pomůže vám zajistit snadný import objednávek z MALL Partner portálu a synchronizuje jejich aktuální stav. Ušetříte si tak dvojitou práci s udržováním správného stavu objednávek ve vlastním e-shopu i na partnerském portálu MALL Partner.

Doporučujeme v partnerském portálu MALL Partner využít pro načtení zboží z vašeho e-shopu produktový a „dostupnostní“ feed Heureka. Tak můžete snížit duplicitní práci na úplné minimum.

Pro koho je doplněk určen?

Tento doplněk je určen pro všechny uživatele Shoptetu, kteří si chtějí usnadnit práci se správou objednávek na MALL Partner. Využijí ho zejména ti, kteří nemají čas, peníze či chuť propojovat vlastní e-shop s MALL Partner přes složitější API rozhraní.

Jak aktivovat doplněk?

Abyste mohli doplněk využívat, potřebujete se zaregistrovat na MALL Partner a projít základní proces nastavení partnerského portálu. Po registraci vám bude přiděleno klientské ID, které slouží pro napojení vašeho Shoptet e-shopu a MALL Partner. Posledním krokem je kontrola dat a nastavení, s kterým vám pomůže MALL Partner onboarding tým.

Návody

Podrobný návod k registraci a napojení naleznete ZDE

Ceník

Shoptet doplněk je zcela zdarma pro všechny partnery. Poplatky a marže se nastavují v MALL Partner portálu při registraci vašeho obchodu.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština