Spolupráce MALL Partner 1/2023

E-mailová komunikace

Níže naleznete email ze dne 19. 1. 2023 Spolupráce MALL Partner o důležitých změnách a chystaných novinkách.

Na koho se obrátit?

K rychlému a úspěšnému vyřešení požadavku je dobré vědět, na jaké oddělení se obrátit.

MALL Delivery a reklamace přepravy, stavy objednávek, MALL Self-Billing nebo manuální vyúčtování Vám vysvětlí na oddělení Operations.
Dotazy ohledně plateb, konkrétních faktur, zápočtů, dobropisů apod. patří na naše účetní oddělení.

Dotazy k procesu nahrávání produktů a úvodních nastavení v rámci MALL Partner portálu před spuštěním prodeje vyřizuje oddělení Onboardingu. Pro komunikaci s Onboardingem udržujte vlákno konverzace se specialistou, který Vám byl přidělen. 
Technické dotazy a problémy po spuštěním prodeje (nahrání a editace produktů, variant, napojení manual, API, feedy) zasílejte přes Centrum nápovědy v partnerském portálu.
Reklamace, odstoupení od kupní smlouvy či záruční listy řeší náš reklamační tým.

Povinnosti pro prodávající 

Na základě aktualizace Reklamačního řádu MALL.cz Vám chceme připomenout několik základních bodů.

  • Ke každému produktu je povinnost prodávajícího přidat návod v úředním jazyce dané země.
  • Potvrzení záručního listu – zákazník má právo na potvrzení záručního listu. Pokud bude záruční list dostupný na stránkách výrobce nebo přibalen k produktu, potvrzení se zákazníkem vyřešíme. V opačném případě budete kontaktováni naším reklamačním oddělením o poskytnutí originálního či univerzálního záručního listu.
  • Pokud je úvodní fotografie produktu pouze ilustrační, je nutné to přidat do popisu zboží. V opačném případě se může jednat o klamavou reklamu.

Počet variant u produktů

Pro zvýšení přehlednosti produktů, které prodáváte na stránkách MALL doporučujeme, abyste u Vašich produktů uváděli maximálně 200 variant u jednoho produktu. Limit databáze je pak 300 variant na jeden produkt. Varianty nahrané nad tento počet nebudou na našich webových stránkách zobrazeny. Pro více informací pročtěte náš článek na téma variantních produktů.

Nastavení portálu po sezóně

Vánoční vytížení je u konce a je na čase vrátit nastavení dopravy na předsezónní hodnoty. Delivery delay a Close time si nyní nastavte dle Vaší aktuální situace.
Více o správném nastavení naleznete zde.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 1 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština