Můžeme se setkat se situací, kdy se z důvodu kapacit, dovolené či nemoci dočasně uzavřou pobočky. Co dělat v případě, když si zákazník takovou pobočku zvolí nebo je uzavřena vaše podací pobočka? Jak u takové objednávky postupovat najdete níže.

Zákazník zvolil pobočku, která je dočasně uzavřena

Pokud se pobočky zcela zaplní, jsou vypnuté pro nové objednávky.

Objednávky, které vznikly před či při vypnutí a půjde vám objednávka zpracovat, odbavte ji co nejrychleji dle našich VOP tedy nejdéle do 24 hodin.

Pokud vám nepůjde datově založit a vytisknout štítek, je potřebné pobočku změnit. Dočasné vypnutí pobočky můžete zjistit i prokliknutím obrázku “MALL Point” v detailu objednávky.
Pro změnu výdejny je nutné zaslat požadavek na tým Operations. Naše Call centrum se spojí se zákazníkem a následně vám zašle email s nově zvolenou výdejní pobočkou.

UPOZORNĚNÍ:
Změna je možná pouze z jednoho výdejního místa na druhé nikoliv na možnost doručení na adresu.

  • při využití služby MALL Delivery
    Pro změnu pobočky musí být objednávka ve stavu SHIPPING.
    Po naší domluvě se zákazníkem změníte pobočku přímo v portálu MALL Partner v detailu dané objednávky – v kolonce “Změnit pobočku“. Nabídnou se vám pouze dostupné pobočky, po nastavení již můžete vytisknout štítek a objednávku co nejdříve odeslat. Po odevzdání objednávky přepněte ihned stav na SHIPPED.

UPOZORNĚNÍ:
Pobočky nejsou uzavřeny pro výdej zásilek, ale pouze zneviditelněné pro nové objednávky.

Otevření poboček pro nové objednávky bude řízeno operativně.

Vaše podací pobočka je dočasně uzavřena

Lze mít nastavenou pouze jednu podací pobočku. Je tedy potřebné v takové situaci pobočku změnit na novou.

  • V první řadě je nutné si zjistit, kde je nová podací pobočka dostupná. Dohledáte si ji na stránkách Uloženka by WE|DO zde, kde si zvolíte zobrazení pouze „Uloženka Podací místo“. Po kliknutí na vámi vybranou pobočku uvidíte, zda je k dispozici či nikoliv včetně otevírací doby.
Při využívání služby MALL Delivery

Poté je potřebné kontaktovat naše Operations oddělení, kde vám zvolenou pobočku změní. Do předmětu e-mailu prosím uveďte „Žádost o změnu podací pobočky“ a do textu e-mailu uveďte nové podací místo + vaše partnerské ID. V případě, že již máte zásilky se štítky, které nelze podat kvůli dočasnému uzavření podací pobočky dodejte do e-mailu i ID objednávek.

  • Pokud máte objednávku v MALL Partner porálu stále ve stavu SHIPPING tým Operations vám zvolenou podací pobočku změní a poté si můžete vytisknout štítek, kde již změnu uvidíte. Objednávku můžete odeslat.
  • Pokud už máte objednávku v MALL Partner porálu ve stavu SHIPPED a tím i vytisknuté štítky, je možné tuto zásilku odnést na nejbližší podací pobočku.
Ještě nevyužíváte službu MALL Delivery

Pokud využíváte síť výdejních míst Uloženka/Mall Point napřímo přes společnost WE|DO, můžete si podací pobočku změnit přímo v portálu Uloženka by WE|DO – Nastavení obchodu v kolonce “Podací pobočka“.

V případě, že budete mít nějaké další dotazy, můžete se na nás obrátit skrze Centrum nápovědy. Pokud máte problém s tiskem štítku, můžete nás kontaktovat přes scénář Nejde mi vytisknout štítek.

Jak byl užitečný tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Ohodnoťte tento příspěvěk jako první.