ZACHRAŇ PODNIK – 5. KROK – PRÁCE S OBJEDNÁVKOU OD ZÁKAZNÍKA

Hogyan kezdjük el

Přišla Vám objednávka na voucher? Skvělá zpráva! Nyní je potřeba koupený poukaz odeslat zákazníkovi z Vašeho e-mailu. Příklad poukazu najdete níže.

Odeslání poukazu zákazníkovi

Jakmile se vytvoří nová objednávka v MALL Partner portálu, vidíte ji ve stavu OPEN. Na novou objednávku Vám přijde e-mailová notifikace (pokud máte nastaveno). Objednávky ve stavu Blocked čekají na potvrzení zaplacení a nemůžete s nimi nyní nic dělat. Objednávka OPEN je již zaplacená zákazníkem a čeká na Vaše vyřízení. V detailu objednávky zjistíte kontaktní údaje na zákazníka (e-mailovou adresu), kterou využijte pro odeslání Vašeho poukazu.

Připravte si tedy Váš voucher k odeslání (voucher může být ve formátu PDF či jiném – například jen text, pokud nechcete voucher vytvářet), který odešlete na e-mailovou adresu zákazníka. Formát poukazu a způsob číslování je zcela na Vás. V MALL portálu vidíte jak číslo objednávky, tak i jméno zákazníka.

Příklad poukazu:

VOUCHER ODESÍLÁTE VY, NIKOLIV MALL.CZ

Po odeslání poukazu zákazníkovi změňte nastavení objednávky ze stavu Nyissa meg a címet. na stav Kiszállítva. Bude potřeba jít postupně přes všechny stavy objednávek.

Stav objednávky Kiszállítva je velmi důležitý. Po změně na tento stav odesíláme jako MALL zákazníkovi fakturu za nákup a potvrzujeme tak dokončení obchodu. PROSÍME O DODRŽOVÁNÍ TOHOTO POSTUPU.

Objednávky ve stavu Delivered nám můžete fakturovat dle nastavené pravidelnosti. Viz informace v e-mailu Informace k projektu Zachraň (si) podnik na MALL.

Mennyire volt hasznos ez a bejegyzés?

Kattintson a csillagra a bejegyzés értékeléséhez!

Átlagos értékelés: 0 / 5. Szavazatok száma: 0

Még senki sem szavazott. Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a hozzászólást.

hu_HUMagyar