Együttműködés MALL Partner 1/2022

E-mail kommunikáció

Níže naleznete email ze dne 19. 1. 2022 Együttműködés MALL partner a fontos változásokról és a közelgő hírekről.

Nová API dokumentace

Ve snaze zvyšovat kvalitu informačních zdrojů jsme pro Vás připravili novou dokumentaci pro naší API. Ta dostála mnoha změn včetně kompletní aktualizace textace a označení endpointů, které je a které není vhodné pro Vaši integraci využívat (deprecated). Věříme, že díky nové dokumentace pro Vás bude API napojení srozumitelnější a integrace rychlejší. Dokumentaci nově najdete pod odkazem itt. Dokumentace pod starou adresou již nebude aktualizovaná a v nadcházejících měsících bude kompletně zrušena.

Konec dopravy zdarma

Byla ukončena Kampaň doprava zdarma na výdejní místa MALLShop a na objednávky přesahující nákupní hodnotu 1 999 CZK / 79 ERU / 28 000 HUF s DPH. 
Doprava zdarma zůstává na subvencované zásilky, tzn. v objednávce jsou minimálně dvě položky od různých partnerů. Více informaci naleznete v článku A viteldíjak és a kompenzáció változása.

Spolupráce s Retailys

MALL a Retailys mají dobrou zprávu pro obchodníky, kteří chtějí všechny své objednávky spravovat z jednoho přehledného uživatelského rozhraní. Retailys Vás nově umí napojit také na MALL, takže pokud platformu pro své prodeje využíváte, obsloužíte z ní také všechny své objednávky z MALLu. Hlavní výhodou omnichannel systému Retailys je právě správa jednotlivých e-shopů, srovnávačů i internetových tržišť z jednoho dashboardu. Nemusíte se tak přihlašovat do různých administrací zvlášť a objednávky, správu produktů i skladové hospodářství vyřídíte z jednoho známého prostředí. Rozhraní Retailys může skvěle posloužit také pokud se se svým e-shopem chystáte expandovat do zahraničí. Retailys se nestará jen o tvorbu českých i zahraničních e-shopů, ale působí také jako odborník na zahraniční trhy a poradí vám, jak nejlépe ve vybrané zemi uspět a správně e-shop lokalizovat. Více informací se dozvíte na našem blogu.

Podklady ke kompenzacím na rok 2021

Připomínáme, že nejpozději do 28. 1. 2022 je možné zaslat podklady ke kompenzacím a subvencované dopravě za rok 2021 přes Centrum nápovědy itt. Pokud tak neučiníte do uvedeného data, vystavujete se riziku, že Vám nebude kompenzace uznána.

Průzkum spokojenosti po vánoční sezóně

Dne 10. 1. 2022 byl na Vaše emailové adresy odeslán email s názvem Průzkum spokojenosti po vánoční sezóně s dotazníkem, jeho vyplněním nám sdělíte, jak jste zvládli vánoční nápor a jak se můžeme nadále zlepšovat.

Energetické štítky elektrospotřebičů

Od března 2021 platí ve všech zemích EU nové označování energetickými štítky pro některé druhy elektrospotřebičů, mezi které patří např. televizory, myčky nádobí nebo chladící spotřebiče (kam spadají i vinotéky). Pokud tak již nebylo učiněno, prosíme o úpravu dle instrukcí v emailu Nové energetické štítky 2021.

Mennyire volt hasznos ez a bejegyzés?

Kattintson a csillagra a bejegyzés értékeléséhez!

Átlagos értékelés: 0 / 5. Szavazatok száma: 0

Még senki sem szavazott. Legyen Ön az első, aki értékeli ezt a hozzászólást.

hu_HUMagyar