Naším společným cílem je mít spokojeného zákazníka, který nakupuje na MALL/Mimovrste pravidelně. A proto je důležité, aby zákazník obdržel včas přesné informace.

Napaka stanja je poměr všech objednávek s chybně zadaným finálním stavem vůči všem objednávkám za sledované období (např. Objednávka se stavem DELIVERED nastavená jako CANCELLED).
Více informací k postupu při řešení chybně zadaného stavu objednávky naleznete tukaj.

V případě chybně zadaného stavu DOSTAVLJENO najdete informace v článku Nepravilen status DELIVERED ali fiktivno vračilo.

Chybně zadané stavy mají vliv na zákaznickou zkušenost z důvodu špatné informovanosti zákazníka kvůli obdržení/neobdržení faktury k objednávce.

Proto je stanoven limit maximálně 0,5% chybně zadaných stavů u objednávek za sledované období z celkového počtu objednávek každého partnera.

Co například ovlivňuje partnerské SLA Status error:

  • pozdní nastavení stavu DELIVERED – z tohoto důvodu zákazník neobdrží fakturu a je nutný manuální zásah ze strany MALLu
  • omylem zadaný nesprávný finální stav partnerem (RETURNED, CANCELLED, DELIVERED) – zvyšuje pracnost na straně MALLu
  • neodůvodněný požadavek partnera na změnu stavu objednávky MALLem (např. nastavení stavu CANCELLED z OPEN – partner může nastavit sám na své straně)

Co nespadá partnerovi do SLA Status error:

  • technická chyba, chyba na straně MALLu (např. technické nepropsání finálního stavu u služby MALL Delivery, chybný stav u WE|DO by Uloženka)
  • změny stavů u objednávek na základě požadavku zákazníků (např. v případě že se obrátí zákazník na naše Callcentrum s požadavkem na zaslání faktury do 24 hodin od doručení zásilky nebo při okamžitém vrácení zboží na výdejních pobočkách)

Status error v MALL Partner portálu

Zaznamek Napaka stanja najdete na partnerskem portalu MALL v razdelku Kakovost storitve. Trenutne podatke lahko spremljate v odstotkih za dani mesec in zadnjih 7 dni. Tu boste videli tudi pregled zadnjih mesecev.
Stanje vašega računa se oceni glede na zadnji mesec, ki se je končal.

Zároveň máte možnost si pod tlačítkem „Prijavi“ vyexportovat seznam chybně zadaných stavů u objednávek za vámi zvolený měsíc ve formátu .xlsx. Otevře se vám automatické okno, kde si zadáte daný měsíc, za který si chcete vyexportovat objednávky, a potvrdíte tlačítkem „Prenesi„.

Kako koristna je bila ta objava?

Kliknite zvezdico, da ocenite objavo!

Povprečna ocena: / 5. Število glasov:

Ni še glasov! Bodite prvi, ki bo ocenil to objavo.

Tagged: