Naším společným cílem je mít spokojeného zákazníka, který nakupuje na MALL/Mimovrste pravidelně. A proto je důležité, aby zákazník obdržel včas přesné informace.

Állapothiba je poměr všech objednávek s chybně zadaným finálním stavem vůči všem objednávkám za sledované období (např. Objednávka se stavem DELIVERED nastavená jako CANCELLED).
Více informací k postupu při řešení chybně zadaného stavu objednávky naleznete itt.

V případě chybně zadaného stavu SZÁLLÍTOTT najdete informace v článku Helytelen SZÁLLÍTOTT állapot vagy fiktív visszaküldés.

Chybně zadané stavy mají vliv na zákaznickou zkušenost z důvodu špatné informovanosti zákazníka kvůli obdržení/neobdržení faktury k objednávce.

Proto je stanoven limit maximálně 0,5% chybně zadaných stavů u objednávek za sledované období z celkového počtu objednávek každého partnera.

Co například ovlivňuje partnerské SLA Status error:

  • pozdní nastavení stavu DELIVERED – z tohoto důvodu zákazník neobdrží fakturu a je nutný manuální zásah ze strany MALLu
  • omylem zadaný nesprávný finální stav partnerem (RETURNED, CANCELLED, DELIVERED) – zvyšuje pracnost na straně MALLu
  • neodůvodněný požadavek partnera na změnu stavu objednávky MALLem (např. nastavení stavu CANCELLED z OPEN – partner může nastavit sám na své straně)

Co nespadá partnerovi do SLA Status error:

  • technická chyba, chyba na straně MALLu (např. technické nepropsání finálního stavu u služby MALL Delivery, chybný stav u WE|DO by Uloženka)
  • změny stavů u objednávek na základě požadavku zákazníků (např. v případě že se obrátí zákazník na naše Callcentrum s požadavkem na zaslání faktury do 24 hodin od doručení zásilky nebo při okamžitém vrácení zboží na výdejních pobočkách)

Status error v MALL Partner portálu

Könyvjelző Állapothiba megtalálható a MALL Partner portál szakaszában Szolgáltatás minősége. Az aktuális adatokat százalékos arányban figyelheti az adott hónapra és az elmúlt 7 napra. Itt láthatja az elmúlt hónapok áttekintését is.
Fiókjának állapotát az elmúlt hónap vége alapján értékelik.

Zároveň máte možnost si pod tlačítkem „Jelentés“ vyexportovat seznam chybně zadaných stavů u objednávek za vámi zvolený měsíc ve formátu .xlsx. Otevře se vám automatické okno, kde si zadáte daný měsíc, za který si chcete vyexportovat objednávky, a potvrdíte tlačítkem „Letöltés„.

Mennyire volt hasznos ez a bejegyzés?

Kattintson a csillagra a bejegyzés értékeléséhez!

Átlagos értékelés: / 5. Szavazatok száma:

Még nincs szavazat! Értékelje elsőként ezt a bejegyzést.

Megjelölt: