V případě vašeho zájmu o službu MALL Delivery je nejsnadnější cestou podání žádosti přímo v MALL Partner portálu.

A fülön megtalálhatja a kérés lehetőségét Szállítás / MALL szállítás.

Miután megnyomta a gombot AKTIVÁLJA vás systém vyzve k potvrzení zájmu o svozovou službu. V případě, že o ni máte zájem, rozbalí se vám formulář pro zadání doplňujících informací jako je například adresa vašeho skladu a jeho otevírací doba. Dbejte prosím na to, aby byly poskytované informace kompletní a aktuální, čímž urychlíte aktivaci služby na naší straně.

Upozorňujeme, že svoz na váš sklad v České republice je zpoplatněná služba, která je hrazena měsíčním poplatkem na základě objemu vašich zásilek a vzdálenosti od svozových tras našich kurýrů. Průměrná cena za službu se pohybuje okolo 1 950 CZK bez DPH měsíčně.
Pro Slovensko není aktuálně služba svozu dostupná.

Szolgáltatás aktiválása

Jakmile náš tým obdrží vaši žádost, provedeme nejprve kontrolu zaslaných dat a následně vás v krátké době kontaktujeme ohledně potvrzení nastavení služby. V případě žádosti o svozovou službu v České republice obdržíte také informaci o výši měsíčního poplatku a návrhu časového okna svozu.

Po vzájemném odsouhlasení podmínek se společně domluvíme na termínu spuštění služby. MALL Delivery vyžaduje změny v procesu objednávky a vychystání zboží na vaší straně. Seznamte se proto s nutnými změnami předtím než dojde k aktivaci, informace naleznete v kategorii MALL Szállítás.

A szolgáltatás teljes aktiválása után a partnerportálon látni fogja a lapon Szállítás / MALL szállítás vaše aktuální nastavení služby včetně povolených doprav.

Svozový čas podacích poboček

Z důvodu častých změn svozových tras přepravce není možné stanovit jeden pevný čas, kdy jsou zásilky z podacích poboček svezeny. Nejefektivnějším způsobem jak zjistit, do kdy je třeba podat zásilky aby byly ještě ten stejný den svezeny, je domluva přímo s obsluhou podací pobočky.
Pokud Vám obsluha sdělí, v jakém časovém okně probíhá svoz z jejich pobočky a Vy na podací pobočku odevzdáte zásilky do daného času, je možné si nastavit Delivery delay jako D+1 (den podání + den na přepravu na výdejní místo).
V případě, že pobočka neuvede přesný čas, řidič každý den přijíždí s rozestupem několika hodin nebo není možné z Vaší strany odevzdat zásilky do daného času, je potřeba si Delivery delay nastavit jako D+2 (den podání + 2 dny na přepravu na výdejní místo).

Seznam výdejních a podacích poboček společnosti WE|DO.

Pod mapou si zvolíte, jaký typ pobočky chcete ukázat.

Mennyire volt hasznos ez a bejegyzés?

Kattintson a csillagra a bejegyzés értékeléséhez!

Átlagos értékelés: / 5. Szavazatok száma:

Még nincs szavazat! Értékelje elsőként ezt a bejegyzést.

Megjelölt: