V případě vašeho zájmu o službu MALL Delivery je nejsnadnější cestou podání žádosti přímo v MALL Partner portálu.

Možnost požádat naleznete na záložce Doprava/MALL doprava.

Po stisknutí tlačítka AKTIVOVAT vás systém vyzve k potvrzení zájmu o svozovou službu. V případě, že o ni máte zájem, rozbalí se vám formulář pro zadání doplňujících informací jako je například adresa vašeho skladu a jeho otevírací doba. Dbejte prosím na to, aby byly poskytované informace kompletní a aktuální, čímž urychlíte aktivaci služby na naší straně.

Upozorňujeme, že svoz na váš sklad v České republice je zpoplatněná služba, která je hrazena měsíčním poplatkem na základě objemu vašich zásilek a vzdálenosti od svozových tras našich kurýrů. Průměrná cena za službu se pohybuje okolo 1 950 CZK bez DPH měsíčně.
Pro Slovensko není aktuálně služba svozu dostupná.

Aktivace služby

Jakmile náš tým obdrží vaši žádost, provedeme nejprve kontrolu zaslaných dat a následně vás v krátké době kontaktujeme ohledně potvrzení nastavení služby. V případě žádosti o svozovou službu v České republice obdržíte také informaci o výši měsíčního poplatku a návrhu časového okna svozu.

Po vzájemném odsouhlasení podmínek se společně domluvíme na termínu spuštění služby. MALL Delivery vyžaduje změny v procesu objednávky a vychystání zboží na vaší straně. Seznamte se proto s nutnými změnami předtím než dojde k aktivaci, informace naleznete v kategorii MALL Delivery.

Poté co je služba plně aktivována uvidíte v partnerském portálu na záložce Doprava/MALL doprava vaše aktuální nastavení služby včetně povolených doprav.

Jak byl užitečný tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Ohodnoťte tento příspěvěk jako první.

Štítky: