V případě Vašeho zájmu o službu MALL doprava je nejsnadnější cestou podání žádosti přímo v partnerském portálu.

Možnost požádat naleznete na záložce Doprava/MALL doprava.

Po stisknutí tlačítka AKTIVOVAT Vás systém vyzve k potvrzení zájmu o svozovou službu. V případě, že oni máte zájem, rozbalí se Vám formulář pro zadání doplňujících informací jako je například adresa Vašeho skladu a jeho otevírací doba. Dbejte prosím na to, aby byly poskytované informace kompletní a aktuální, čímž urychlíte aktivaci služby na naší straně.

Upozorňujeme, že svoz na Váš sklad je zpoplatněná služba, která je hrazena měsíčním poplatkem na základě objemu Vašich zásilek a vzdálenosti od svozových tras našich kurýrů. Průměrná cena za službu se pohybuje okolo 1 950 CZK bez DPH měsíčně.

Aktivace služby

Jakmile náš tým obdrží Vaši žádost, provedeme nejprve kontrolu zaslaných dat a následně Vás v krátké době kontaktujeme ohledně potvrzení nastavení služby. V případě žádosti o svozovou službu obdržíte také informaci o výši měsíčního poplatku a návrhu časového okna svozu.

Po vzájemném odsouhlasení podmínek se společně domluvíme na termínu spuštění služby. MALL doprava vyžaduje změny v procesu objednávky a vychystání zboží na Vaší straně. Seznamte se proto s nutnými změnami předtím než dojde k aktivaci, informace naleznete v kategorii MALL doprava.

Poté co je služba plně aktivována uvidíte v partnerském portálu na záložce Doprava/MALL doprava Vaše aktuální nastavení služby včetně povolených doprav.

Jak byl užitečný tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Ohodnoťte tento příspěvěk jako první.

Štítky: