V případě vašeho zájmu o službu MALL Delivery je nejsnadnější cestou podání žádosti přímo v MALL Partner portálu.

Možnost požádat naleznete na záložce Doprava/MALL doprava.

Po stisknutí tlačítka Chci dopravu od MALLu se vám rozbalí formulář, kde si vyberete možnost podávání zásilek na podací pobočce či možnost svozu ze skladu a doplníte vaše údaje pro kontaktování. Dbejte prosím na to, aby byly poskytované informace kompletní a aktuální, čímž urychlíte aktivaci služby na naší straně.

Upozorňujeme, že svoz na váš sklad v České republice je zpoplatněná služba, která je hrazena měsíčním poplatkem. Průměrná cena za službu se pohybuje okolo 1 950 CZK bez DPH měsíčně.

Aktivace služby

Jakmile náš tým obdrží vaši žádost, provedeme nejprve kontrolu zaslaných dat a následně vás v krátké době kontaktujeme ohledně potvrzení nastavení služby.

Po vzájemném odsouhlasení podmínek se společně domluvíme na termínu spuštění služby. MALL Delivery vyžaduje změny v procesu objednávky a vychystání zboží na vaší straně. Seznamte se proto s nutnými změnami předtím než dojde k aktivaci, informace naleznete zde.

Poté co je služba plně aktivována uvidíte v partnerském portálu na záložce Doprava/MALL doprava vaše aktuální nastavení služby včetně povolených doprav.

Svozový čas podacích poboček

Z důvodu častých změn svozových tras přepravce není možné stanovit jeden pevný čas, kdy jsou zásilky z podacích poboček svezeny. Nejefektivnějším způsobem jak zjistit, do kdy je třeba podat zásilky aby byly ještě ten stejný den svezeny, je domluva přímo s obsluhou podací pobočky.
Pokud Vám obsluha sdělí, v jakém časovém okně probíhá svoz z jejich pobočky a Vy na podací pobočku odevzdáte zásilky do daného času, je možné si nastavit Delivery delay jako D+1 (den podání + den na přepravu na výdejní místo).
V případě, že pobočka neuvede přesný čas, řidič každý den přijíždí s rozestupem několika hodin nebo není možné z Vaší strany odevzdat zásilky do daného času, je potřeba si Delivery delay nastavit jako D+2 (den podání + 2 dny na přepravu na výdejní místo).

Seznam výdejních a podacích poboček společnosti WE|DO.

Pod mapou si zvolíte, jaký typ pobočky chcete ukázat.

V případě, že budete mít nějaké další dotazy, můžete se na nás obrátit skrze Centrum nápovědy.

Jak byl užitečný tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Ohodnoťte tento příspěvěk jako první.

Štítky: