Spolupráce MALL Partner 5/2022

E-mailová komunikace

Níže naleznete email ze dne 4. 5. 2022 Spolupráce MALL Partner o důležitých změnách a chystaných novinkách.

Vzhled produktů

K úspěšnému prodeji Vašich produktů je důležité, aby byly pro zákazníka na webu atraktivní. Proto jsme aktualizovali článek Požadavky na vzhled produktů, kde jsou uvedeny veškeré informace, jak má produkt správně vypadat předtím, než ho zveřejníte na webových stránkách.
V článků naleznete, jak mají vypadat přiložené fotografie, co musí obsahovat popisky, jak produkt správně zařadit a spoustu dalších důležitých rad.

MALL Financing je nově dostupný také na Slovensku 

Možnost chytrého financování ve spolupráci s fintech startupem Lemonero nyní přichází také na Slovensko. Služba tak umožní získat snadno a rychle peníze potřebné k nákupu zboží, reklamy nebo jiným nečekaným investicím i slovenským obchodníkům. Princip financování i celý proces zůstává totožný – e-shopy mohou zažádat o úvěr na 3, 6 nebo 12 měsíců, a to až do výše 40 000 €. Celý proces přitom probíhá online a peníze tak mohou mít obchodníci na účtu ještě tentýž den. Pro podání žádosti o financování postačí jednoduchá registrace pomocí formuláře v administračním portálu MALL Partner a následná aktivace doplňku Lemonero v administraci samotného e-shopu. Podporovanými platformami jsou v současnosti Shoptet, UPgates a Eshop-rychle.cz.

Allegro MALL Group

Jistě jste zaznamenali spojení MALL Group s polskou e-commerce skupinou Allegro. Abychom Vám poskytli co nejvíce informací, vytvořili jsme článek s Nejčastějšími dotazy, kde naleznete podrobnosti o integraci s Allegrem.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština