ZÁLOHA – ZACHRAŇ PODNIK – Vytvoření poukazu

Jak začít

1 krok: Vytvořte nový poukaz

Klikněte na tlačítko Vytvořit produkt v pravé části stránky Produkty. Do zobrazeného formuláře vyplňte povinné hodnoty označené červenou hvězdičkou. Všechny vaše vouchery zakládajte v kategorii Vouchery pro podnikatele.

2 krok: Doplňte parametry k poukazům

Aby se zákazníkům pohodlně filtrovalo v nabídce voucherů, prosím doplňte parametry v kroku dvě dle nabídky.

3 krok: Obrázek poukazu viditelný pro zákazníky

Nahrajte obrázek vašeho voucheru. Obrázek je viditelný na webu, doržujte tedy kvalitu obrázku. Obrázek by měl jasné ukázat, jaký voucher nabízíte. Po nahrání obrázků klikněte na Doporučené produkty a Uložit. Tím jste vytvořili produkt a můžete jej začít nabízet na MALL.

4 krok: Testovací pohled na produkt

Všechny vámi založené vouchery jsou ve stavu DRAFT. Tyto produkty nejsou viditelné pro zákazníky a slouží pro kontrolu na stránce MALL. Pro zobrazení toho produktu je potřeba si založit nový testovací účet pod MALL. Účet si založíte na stránce ÚČET v MALL Portálu. Po založení tohoto testovacího účtu se vraťte na seznam produktů a klikněte na ikonu oka, které vám zobrazí vytvořit voucher.

5 krok: Spuštění poukazu k prodeji

Pokud myslíte, že je vše u produktu správně založené a máte vše potvrzené ze strany Marketplace, můžete změnit stav produktu na LIVE. Stačí kliknout na stav DRAFT. Produktu také musí být aktivní, aby se zobrazil na webu.

Propsání na web trvá v řádech minut, počkejte tedy chvíli na zobrazení.

Všechny poukazy jsou dostupné na adrese: https://www.mall.cz/zachran-podnik

Nezapomeňte na nastavení MALL Partner portálu: https://knowledgebase.mallgroup.com/zachran-podnik-nastaveni-mall-partner-portalu/

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština