NanSys – Integrace na ekonomický software Vario

MALL Partner APPS

Máte ekonomický systém Vario a chcete se stát nebo již jste partnerem MALL? Pokud chcete mít objednávky, informace o produktech, dostupnosti zboží, fakturaci a další nezbytnosti plně automatizované a jednoduše ovladatelné přímo z Varia, je naše řešení to pravé pro vás.

Naše řešení umožňuje přes API plnou synchronizaci mezi Variem a vašimi produkty na MALL Partner. Naším cílem je umožnit vám, abyste vše ovládali přímo z Varia a obdobně jste byli do Varia o všem informováni. Není potřeba se přihlašovat do MALL Partner a také žádná data nemusíte ručně kopírovat, zasílat atd.

Produkty, které chcete prodávat, zasíláte rovnou z Varia.

Při změně skladových zásob automaticky zasíláte změny stavu skladů z Varia (automaticky na pozadí, nikdo na nic „nezapomene“).

  • Máte novou objednávku? Automaticky se sama načte do Varia.
  • Chcete být o nové objednávce informováni e-mailem? Také není problém.
  • Již jste objednávku vyexpedovali? Nový stav objednávky odešleme automaticky z Varia, včetně čísla zásilky pro klienta.
  • Chcete díky MALLu prodávat na více trzích než jen na českém? Pokud si přeložíte produkty do Varia, můžete i všechny ostatní trhy obsluhovat přímo odsud.
  • Naše řešení umí i načítat faktury vystavené MALLem a jejich párování do účetnictví k platbám probíhá plně automaticky.

Jak aktivovat

Zaujala vás nabídka? Podívejte se na více informací a na ceník, v němž se dozvíte více také o tom, jak můžeme řešení přizpůsobit přímo vám na míru.

Cena služby

29 000 CZK bez DPH za první zemi, každá další země za 3 900 CZK bez DPH

AKTIVOVAT

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština