Jak zkontrolovat produkt v stage draft

Produkty - nastavení a správa

Stav draft ve sloupci live/draft znamená, že produkty jsou ve stavu „nepublikované“. Nepublikované produkty může vidět na webu Mall pouze přihlášený partner, ten uvidí jenom své vlastní nepublikované produkty (jiný partner je vidět nemůže).

Obr. 1.: Příklad zobrazení draftových produktů u partnera v testovací fázi.
Obr. 2.: Příklad zobrazení draftových produktů u partnera v produkci.

Pro kontrolu draftových produktů je nutné se přihlásit na webových stránkách mall.cz/.sk/.hu/.pl pod partnerským účtem, který si předtím partner založil sám přímo v partnerském portálu v sekcii “Účty”. Nelze použít již registrovaný zákaznický e-mail a zároveň nelze vytvořený partnerský účet použít na účely nákupu. Návod na založení partnerského účtu naleznete zde.

Po přihlášení na webstránkach MALL je potřebné vrátit se do parnerského portálu do seznamu produktů a pro náhled kliknout na ikonku s okem (nebo na MALL ID produktu). Následně se otevře odkaz v novém okně, kde bude zobrazen detail draftového produktu. Pro kompletní seznam produktů v dané kategorií se stačí vrátiť o řadu výš.

Například: přihlášený partner má produkty s modrými rámečky, jeho nepublikované produkty se mu po přihlášení podbarvily žlutě, publikované produkty jsou modré bez žlutého podbarvení.


Obr. 3.: Příklad zobrazení “draft” produktů, ktoré jsou podbarvené žlutě. Zobrazují se společne s “live” produkty.

Pokud se partner odhlásí z účtu na webu Mall, uvidí pouze publikované produkty své vlastní – modré a druhého partnera – zelené rámečky.

Obr. 4.: Příklad pro zobrazení „live“ produktů (lze vidět všechny „live“ produkty MALL + partnerů).

Kategorie produktů, které jsou nové, nepublikované, se zobrazují na webu Mall po přihlášení uživatele (partnera), ke kterému je kategorie přiřazená. Nepublikovaná kategorie je podbarvená žlutě.

Obr. 5.: Příklad zobrazení nové kategorie.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština