V nasledujícím článku se dozvíte více informací o možnosti kontroly produktů v testovací fázi pomocí Sandboxového účtu. Naleznete zde podrobný postup a příklady zobrazení produktů na našem webu.

Sandbox účet

Sandbox účet slouží ke kontrole vašich draft produktů, je pro vás automaticky generován a naleznete ho v portálu MALL/Mimovrste partner v sekci Partner – Sandbox účty.

K vygenerovanému účtu se k e-mailu automaticky přiřadí i heslo, které nelze měnit. Pro zobrazení hesla kliknete na ikonu oka. Přihlašovací údaje si zkopírujte a klikněte na červené tlačítko, které vás přesměruje na naše webové stránky.

Po přesměrování na naše stránky se přihlašte pomocí Sandbox účtu.

Po přihlášení je potřebné vrátit se zpět do portálu na Přehled produktů. Pro zobrazení detailu stačí kliknout na ikonu čtverce. Produkt se vám zobrazí v novém okně.

Co pomocí Sandboxového účtu uvidíte

Tato funkce vám usnadní kontrolu vašich produktů ve stavu draft přímo na našich webových stránkách. Vzhled produktu přemítá reálné zobrazení produktu ve stavu live. Co znamená draft/live produkt naleznete zde.

Co uvidíte jako přihlášený uživatel:

  • žlutě podbarvené produkty jsou draft tzv. nepublikované
  • modré produkty jsou live tzv. publikované
  • zelené produkty jsou live produkty ostatních partnerů

Můžete se také podívat na naše instruktážní video.

V případě, že budete mít nějaké další dotazy, můžete se na nás obrátit skrze Centrum nápovědy. Pokud jste připraveni jít do prodeje, můžete nám to nahlásit přes scénář Jsem připraven jít do prodeje.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 3 / 5. Počet hlasů: 6

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština