Reálné ceny na MIMOVRSTE

E-mailová komunikace

Dne 20. 4. 2022 byl odeslán email ohledně přijetí nové směrnice týkající si reálné slevy (férové slevy) na slovinském MIMOVRSTE.

M minulosti byla Evropskou unií přijata směrnice č. 2019/2161 týkající se férové slevy. Její platností k datu 28. května jsme povinni se řídit i my. V souvislosti s touto změnou, která nás koncem příštího měsíce čeká, jsme byli nuceni dočasně omezit zobrazování slev na produktovém listu a detailu produktu na slovinském Mimovrste, kde došlo k aplikaci této směrnice dříve. Pro vás se ale technicky v zadávání cen pro slovinský trh zatím nic nemění. 

Od 28. května bude směrnice platit pro všechny ostatní trhy, kde MALL působí. Výpočet výše slevy bude vycházet z historie prodejních cen. Od uvedeného data nebude možné používat akční ceny “promotions”. Pro jakékoliv naceňování vč. slevových akcí bude možné využít pouze pole “price” (prodejní cena). I nadále budeme zobrazovat výši slevy, která bude vypočítána na straně MALL z nejnižší prodejní ceny “price” daného produktu za posledních 30 dní.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština