Spolupráce MALL Partner 2/2022

E-mailová komunikace

Níže naleznete email ze dne 16. 2. 2022 Spolupráce MALL Partner o důležitých změnách a chystaných novinkách.

BaseLinker – Nový integrátor

Populární e-commerce integrátor BaseLinker, který umí snadno a rychle napojit e-shopy na největší online tržiště, dorazil do Česka a na Slovensko. Nové integrační řešení BaseLinker ocení nejen obchodníci, kteří chtějí začít prodávat na MALLu a hledají nejsnazší možnou cestu, ale také ti, kteří již na tržišti prodávají a nejsou plně spokojeni se svou stávající formou napojení. BaseLinker umožňuje

v jednom přehledném rozhraní zboží zalistovat, odbavit objednávky a také třeba zajistit dopravu skrze MALL Delivery a vytisknout potřebné přepravní štítky.


Pro e-shopy prodávající na MALLu má BaseLinker připravenou speciální promo akci, v rámci které získáte prvních 6 měsíců služby zdarma s neomezeným přístupem ke všem existujícím a novým integracím. Službu si tak budete moci bez obav a bez závazků vyzkoušet a sami posoudit, zda splňuje vaše představy. Velmi prozákaznicky má BaseLinker cenovou politiku nastavenou i po uplynutí zkušebního přístupu. Plná verze služby je zpoplatněna paušální měsíční platbou začínající již na 199 korunách. Více informací naleznete na webu BaseLinkeru.

Mailstep – Fullfilment služby pro partnery

Chcete se svým e-shopem růst ještě rychleji a zákazníkům poskytnout tu nejlepší možnou službu? Nechte logistiku odborníkům! MALL spojil síly s největším českým poskytovatelem fulfillmentu, společností Mailstep, a majitelé e-shopů tak mají nově možnost kompletně outsourcovat skladování i expedici svého zboží. Tato služba je primárně určena pro české i zahraniční e-shopy prodávající na MALL.cz, kde je využití této služby s hlavním skladem v Praze nejefektivnější. „Technologickým propojením s MALL Partner jsme obchodníkům připraveni zajistit špičkový servis a garantované SLA, tak abychom zákazníkům MALLu dopřáli nejrychlejší doručení objednávky a nejlepší možnou zákaznickou zkušenost,” popisuje CEO Mailstepu Libor Hudeček.

Možnost kompletně předat logistiku do rukou profesionálů je vedle služeb jako MALL Delivery nebo MALL Financing dalším krokem       

k vybudování komplexního ekosystému služeb, který našim obchodníkům pomáhá poskytovat ještě lepší zákaznický servis, rychleji růst

a prosadit se v dynamicky rostoucí e-commerce.

MALL Financing kampaň

Právě probíhá únorová kampaň od společnosti Lemonero, která zajišťuje službu MALL Financing. Pokud Vám chybí peníze na rychlejší růst 🚀, marketingové kampaně, dokoupení zásob nebo třeba expanzi do zahraničí, je tato služba právě pro Vás, protože jen díky ní získáte na rozvoj svého          e-shopu až milion korun na pár kliků. 🙌 Abychom Vám ukázali, jaké výhody MALL Financing nabízí, po celý únor odměníme nově příchozí instalace pětistovkou na Váš účet. Stačí vyplnit formulář a v adminu e-shopu si nezávazně nainstalovat doplněk Lemonero. Více o službě se dočtete zde.

Centrum nápovědy

Počty vstupů a dotazů přes Centrum nápovědy se neustále zvyšují a my jsme rádi, že jej využíváte! Skrze Centrum nápovědy se Váš dotaz rychle dostane na příslušné oddělení a doba řešení je výrazně kratší. Dotazy lze zadávat v českém i anglickém jazyce, dle nastavení Vašeho MALL Partner portálu.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština