Usnadněte si prodej na MALL Partner přes inovativní e-commerce omnichannel řešení Retailys

Novinky, E-maily a Webináře, Napojení doplňků

Retailys je softwarová společnost, která vyvinula stejnojmenné e-commerce omnichannel řešení, které umožňuje obchodníkům snadnou expanzi do zahraničí, díky možnosti vytváření prakticky neomezeného množství zahraničních e-shopů a dalších prodejních kanálů v jedné administraci. Jak napovídá slovo omnichannel, což lze přeložit jako „všechny kanály“, systém nenabízí pouze vytváření e-shopů, ale také napojení na globální i místní marketplace jako je Amazon, Ebay nebo právě MALL.cz nebo různé cenové srovnávače. Obchodník má tak všechny kanály pod jednou střechou a nemusí se přihlašovat do každé administrace zvlášť, což výrazně šetří čas i peníze.

Klienti Retailys si mohou z nabídky doplňků vybrat MALL jako přídavnou aplikaci a usnadnit si tak prodej na tomto tržišti. Registrací v MALL Partner portálu získáte API klíč, který následně vložíte do systému Retailys, kde bude MALL zobrazen jako váš další prodejní kanál. Pokud chcete prodávat ve více zemích, vytvoří se pro každou zemi nový kanál.

Díky volbě API napojení se automaticky synchronizuje správa objednávek, produktů, dopravy, a také vyúčtování a fakturace. Následně je třeba přiřadit nejvhodnější MALL kategorie k vašim konkrétním produktům, které se z Retailys do partnerského portálu přiřazují pomocí stejného ID, což výrazně ušetří práci.

Na svém dashboardu v Retailys naleznete také widget, který informuje o všem podstatném jako je počet produktů uvedených na MALL nebo nabízí užitečné typy pro úpravu samotných produktů, aby byly co nejvíce vyhovující pro MALL a zajistila se tak maximální efektivita jejich prodeje. V MALL widgetu je možné zobrazit všechny země, do kterých jste se přes MALL rozhodli expandovat, ať už je to Slovensko, Maďarsko či Slovinsko.

V případě, že budete mít nějaké další dotazy, můžete se na nás obrátit skrze Centrum nápovědy.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština