ZACHRAŇ PODNIK – 4. krok – VYTVOŘENÍ POUKAZU

Jak začít

1. Vytvořte nový poukaz

Klikněte na tlačítko Vytvořit produkt v pravé části stránky Produkty. Do zobrazeného formuláře vyplňte povinné hodnoty označené červenou hvězdičkou. Všechny Vaše vouchery zakládejte v kategorii Vouchery pro podnikatele. Poukazy vytvářejte vždy jako univerzální platidlo o Vámi definované hodnotě (můžete vytvořit více poukazů v různých hodnotách), které bude moct zákazník použít na cokoli ve Vaší nabídce. Nevytvářejte své poukazy jen pro konkrétní služby či zboží. Zákazník si koupí poukazu nekupuje konkrétní službu, ale svou budoucí útratu u Vás. Za co u Vás pak poukaz utratí, to si vybere na místě.

Je jen na Vás, zda své poukazy nabídnete za cenu jejich hodnoty, tedy “zaplať 500 Kč, utrať 500 Kč”, nebo zda nabídkou budete chtít zákazníky oslovit víc a nabídnete jim navíc nějaké zvýhodnění, tedy např. “zaplať 400 Kč, utrať 500 Kč”.

Na závěr nezapomeňte produkt označit jako aktivní a nastavit dopravu zdarma s dobou doručení 0 dnů (jelikož poukazy budete zasílat emailem).

2. Doplňte parametry k poukazům

Aby se zákazníkům pohodlně filtrovalo v nabídce voucherů, doplňte prosím parametry v kroku “Parametry” dle nabídky.

3. Obrázek poukazu viditelný pro zákazníky

Nahrajte obrázek Vašeho voucheru. Obrázek je viditelný na webu, dodržujte tedy kvalitu obrázku. První obrázek by měl co nejlépe odprezentovat, o jaký podnik nebo druh podniku se jedná. Po nahrání obrázků klikněte na Doporučené produkty a Uložit. Tím jste vytvořili produkt a můžete jej začít nabízet na MALL.CZ.

4. Testovací pohled na produkt

Všechny Vámi založené vouchery jsou ve stavu DRAFT. Tyto produkty nejsou viditelné pro zákazníky a slouží pro kontrolu na stránce MALL.CZ. Pro zobrazení produktu je potřeba si založit nový testovací účet pod MALL.CZ. Účet si založíte na stránce ÚČET v MALL Portálu. Po založení tohoto testovacího účtu se vraťte na seznam produktů a pro zobrazení vytvořeného produktu klikněte na ikonu očička u produktu.

5. Spuštění poukazu k prodeji

Pokud myslíte, že je vše u produktu správně založeno a máte vše potvrzeno z naší strany, můžete změnit stav produktu na LIVE. Stačí kliknout na stav DRAFT. Produkt také musí být aktivní, aby se zobrazil na webu.

Propsání na web trvá několik minut, počkejte tedy chvíli na zobrazení.

Všechny poukazy jsou dostupné na adrese: https://www.mall.cz/zachran-podnik

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština