ZÁLOHA – ZACHRAŇ PODNIK

Novinky, E-maily a Webináře, Jak začít

Jak na to?

Jsme v tom spolu, a proto se Mall rozhodl pomoci všem podnikům postiženým současným stavem nařízení vlády ohledně COVID-19 a umožnit jim nabízet poukazy na Vaše služby. Nabízejte vouchery na své služby na MALL a získejte tak podporu od zákazníků pro udržení vašeho provozu. MALL tuto službu poskytuje ZCELA ZDARMA a nenárokuje si žádnou provizi.

1 krok: Registrace

Prvním krokem jste si nyní prošli. V emailu, který jste při registraci zadali, najdete aktivační odkaz na který klikněte a zvolte si heslo pro přihlášení do MALL Partner portálu, který vám bude sloužit pro vytvoření poukazů a správu objednávek, které vám budou chodit od zákazníků.

Nemáte hotovou registraci? Klikněte zde.

2 krok: Onboarding / Smlouva

Jakmile si vytvoříte heslo, klikněte v hlavičce stránky na Přihlásit se a zadejte své nové přihlašovací údaje. Po přihlášení pokračujte dle instrukcí. Jakmile budete mít hotové všechny povinné kroky v našem onboarding procesu je čas vytvořit vouchery. Pro spouštění vás v procesu požádáme o pár dokladů emailem, na který prosím reaguje. Bez dodání nutných dokladů není možné spustit prodeje voucherů.

3 krok: Vytvoření voucherů

Vytvoření poukazu je rychlé a během 20 minut můžete své poukazy na služby nabízet na MALL.cz. Vlevo klikněte na stránku Produkty. Klikněte v nabídce vpravo na Vytvořit produkt a pokračujte dle instrukcí.

Popis jak založit voucher najdete zde: https://knowledgebase.mallgroup.com/podpora-podnikatelu-vytvoreni-voucheru/

4 krok: Zpracování objednávky

Nahrání poukazů na MALL.cz není jediná aktivita, která je potřeba dělat. Při nákupu poukazů zákazníkem se vytvoří nová objednávka v MALL Partner portálu, kterou musíte zpracovat. Zákazník si koupil váš poukaz, ale zatím nedostal poukaz do email. Odeslání poukazu je na vás, zde prosím nečejte delší dobu.

Popis jak zpracovat objednávku a odeslat poukat najdete zde.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština