I v případě, že využíváte službu MALL Delivery se čas od času stane, že si zákazník objednané zboží nevyzvedne. Jak v této situaci postupovat naleznete v tomto článku.

Služba MALL Delivery Vám nejen dovoluje více se soustředit na výběr sortimentu a vychystávání zásilek, ale pomáhá vám také s téměř okamžitou aktualizací stavů objednávek. Ve chvíli, kdy předáte balíček kurýrovi nebo našemu pracovníkovi na pobočce, naposledy jako partner přepnete objednávku na stav KISZÁLLÍTOTT. Zásilka je poté přepravována na výdejní místo nebo adresu zákazníka. Jakmile však vyprší lhůta pro vyzvednutí nebo není zákazník zastižen i při opakovaném pokusu o doručení, nastává vratný proces a balíček vám doručujeme nazpět.

Více o fungování objednávek s aktivní službou MALL Delivery…

Přehled v MALL Partner portálu

Informaci o zpětném procesu obdržíte jako partner ve chvíli, kdy je pro vás balíček připraven na zvolené podací pobočce nebo vám jej doveze náš svozový vůz.

V MALL Partner portálu takovou objednávku rozpoznáte podle toho, že je stále ve stavu KISZÁLLÍTOTT és zászló Készen áll a visszatérésre: IGEN.

Győződjön meg arról, hogy az oszlopok helyesen jelennek meg, ha nem látja az értékeket. A beállításokat a Szűrő gomb mellett található konfigurációs ikonon keresztül végezzük.

Email értesítés

Portál MALL Partner vám zároveň nabízí možnost nastavení notifikace o nedoručených objednávkách, které jsou připraveny k vyzvednutí.

V případě, že máte již aktivní službu MALL Delivery, objeví se Vám tento typ notifikace automaticky v záložce Partner / Értesítéskezelés. Az értesítés beállítható kapcsolattartó csoportok vagy egyedi e-mail címek számára, legfeljebb 10 címzett számára. A küldés gyakorisága napi, amikor a megrendelések összesített listáját megkapja tőlünk.

Felhívjuk figyelmét, hogy az e-mail értesítést csak a partnerfiók rendszergazdája állíthatja be vagy szerkesztheti!

Connection API

Ha az API-n keresztül csatlakozik, akkor információt kap, ha rendszeresen letölti a megrendeléseket állapotban KISZÁLLÍTOTT és a paraméter meghatározása szerint ready_to_return = IGAZ, megtalálja a kézbesítetlen megrendelések listáját.

Druhou možností zjištění seznamu objednávek, kterou pro vás v krátké době chystáme je webhook na objekty objednávek. O dostupnosti budete informováni.

Műszaki dokumentáció GET megrendelés részletei…

Használhatja a rendelési állapotok hatékony hívására webhook beállítások.

Jelszó a szállítás átvételéhez

V případě, že vyzvedáváte nedoručené balíčky na některé z našich poboček výdejní sítě, bude po vás před předáním požadováno heslo pro vydání zásilky. Heslo naleznete přímo v MALL Partner portálu v sekci Szállítás / MALL szállítás.

A jelszó havonta egyszer frissül, megtalálja a generálás dátumát is.

Mennyire volt hasznos ez a bejegyzés?

Kattintson a csillagra a bejegyzés értékeléséhez!

Átlagos értékelés: / 5. Szavazatok száma:

Még nincs szavazat! Értékelje elsőként ezt a bejegyzést.

Megjelölt: