Dostava MALL na Češkem in Slovaškem

MALL Delivery (prej MALL Transport)

Pro zjednodušení logistických procesů, zpracování a vychystání objednávek máte nyní možnost využívat službu MALL Delivery v České republice i na Slovensku.

Úvod do MALL Delivery

Níže naleznete rozcestník na důležité články týkající se správného nastavení služby MALL Delivery, porozumění celého procesu a úspěšného vychystání objednávek pro přepravce.

Pokud vás zajímá, jak MALL Delivery funguje, co obnáší nebo jaké jsou benefity jejího využívání, připravili jsme si pro vás pár slov na úvod tukaj.

Tipy k aktivaci

V případě zájmu o službu MALL Delivery je k dispozici článek Tipy k aktivaci služby MALL Delivery, který vás provede případnými změnami ve vašich logistických a objednávkových procesech před aktivací.

Aktivace MALL Delivery

Pokud vás služba MALL Delivery oslovila, zažádejte si o její aktivaci v MALL Partner portálu podle článku, který naleznete tukaj.

Následně nám přijde vaše žádost, na základě které se s vámi telefonicky spojíme, potvrdíme si vámi zadané údaje a detailněji službu vysvětlíme. Poté nastavíme dopravu a aktivaci vám potvrdíme emailem. Od té doby vám již budou chodit objednávky v rámci MALL Delivery.

Detailnější informace k nastavení dopravy pro službu MALL Delivery, kterou aktivujeme na naši straně, naleznete v článku tukaj.

Delivery delay (doba dodání)

Při nastavení dopravy vám tým Operations nastavuje zamuda pri dostavi (doba dodání) na CZ standardně na 2 dny a na SK 3 dny. Tento údaj jako jediný můžete přenastavit v MALL Partner portálu v záložce Dostava, tedy můžete dobu dodání prodloužit či zkrátit. Dále se také v článku dozvíte o nastavení supply delay (oddálené dodání) a čas zaprtja.

Objednávky u MALL Delivery

Před samotným zpracováním objednávek je vhodné se seznámit s MALL Partner portálem, kde naleznete potřebné informace a jak s ním správně pracovat.
K tomu slouží následující články:

Jak pracovat se stavy objednávek v rámci služby MALL Delivery popisujeme v článku tukaj.
Při nastavování je nutné se seznámit, co který stav objednávky znamená a kdy jej nastavit. V článku naleznete informace o přípravě a vychystání objednávky, finálních stavech, vrácených či ztracených zásilkách.

Nalepke

Před odesláním objednávky je třeba vytisknout štítek. Jak štítek vypadá, v jakém stavu se vám zobrazí možnost tisku a kde se nastavuje počet zásilek naleznete tukaj.

Napojení přes API

Jestliže při spolupráci využíváte API napojení, může se vám hodit článek API integrace služby MALL Doprava

Če imate dodatna vprašanja, nas lahko kontaktirate prek FAQ, Centra za pomoč.

Kako koristna je bila ta objava?

Kliknite na zvezdico, da ocenite objavo!

Povprečna ocena: 1.6 / 5. Število glasov: 8

Nihče še ni glasoval. Bodite prvi in ocenite to objavo.

sl_SISlovenščina