Zdaj lahko storitev uporabljate za poenostavitev logističnih procesov, obdelavo in prevzem naročil MALL Dostava na Češkem in Slovaškem.

Uvod v MALL Delivery

Spodaj boste našli smerokaz za pomembne članke glede pravilne postavitve storitve MALL Delivery, razumevanja celotnega postopka in uspešnega izbiranja naročil za prevoznike.

Če vas zanima, kako deluje MALL Delivery, kaj pomeni ali kaj je koristi njegovo uporabo, na začetku smo za vas pripravili nekaj besed tukaj.

Nasveti za aktivacijo

Če vas zanima storitev MALL Delivery, je na voljo članek Nasveti za aktiviranje storitve MALL Delivery, ki vas bo vodil skozi vse spremembe v logistiki in postopkih naročanja pred aktivacijo.

Aktiviranje dostave v MALL

Pokud vás služba MALL Delivery oslovila, zažádejte si o její aktivaci v MALL Partner portálu podle článku, který naleznete tukaj.

Následně nám přijde vaše žádost, na základě které se s vámi telefonicky spojíme, potvrdíme si vámi zadané údaje a detailněji službu vysvětlíme. Poté nastavíme dopravu a aktivaci vám potvrdíme emailem. Od té doby vám již budou chodit objednávky v rámci MALL Delivery.

Detailnější informace k nastavení dopravy pro službu MALL Delivery, kterou aktivujeme na naši straně, naleznete v článku tukaj.

Zamuda pri dostavi

Pri nastavljanju prometa vas nastavi operacijska skupina zamuda pri dostavi (doba dodání) na CZ standardně na 2 dny a na SK 3 dny. Tento údaj jako jediný můžete přenastavit v MALL Partner portálu v záložce Prevoz, tedy můžete dobu dodání prodloužit či zkrátit. Dále se také v článku dozvíte o nastavení zamuda pri dobavi (zamuda pri dostavi) a bližnji čas.

Naročila pri MALL Dostava

Pred obdelavo naročil se je priporočljivo seznaniti s portalom MALL Partner, kjer boste našli potrebne informacije in kako pravilno delati z njimi.
Za to so uporabljeni naslednji članki:

Jak pracovat se stavy objednávek v rámci služby MALL Delivery popisujeme v článku tukaj.
Při nastavování je nutné se seznámit, co který stav objednávky znamená a kdy jej nastavit. V článku naleznete informace o přípravě a vychystání objednávky, finálních stavech, vrnil ali izgubljene pošiljke.

Oznake

Před odesláním objednávky je třeba vytisknout štítek. Jak štítek vypadá, v jakém stavu se vám zobrazí možnost tisku a kde se nastavuje počet zásilek naleznete tukaj.

Povezava prek API-ja

Če za sodelovanje uporabljate API za povezavo, vam bo članek morda koristen API integracija storitve MALL Transport

Kako koristna je bila ta objava?

Kliknite zvezdico, da ocenite objavo!

Povprečna ocena: / 5. Število glasov:

Ni še glasov! Bodite prvi, ki bo ocenil to objavo.