MALL Delivery na CZ i SK

MALL Delivery (dříve MALL doprava)

Pro zjednodušení logistických procesů, zpracování a vychystání objednávek máte nyní možnost využívat službu MALL Delivery v České republice i na Slovensku.

Úvod do MALL Delivery

Níže naleznete rozcestník na důležité články týkající se správného nastavení služby MALL Delivery, porozumění celého procesu a úspěšného vychystání objednávek pro přepravce.

Pokud vás zajímá, jak MALL Delivery funguje, co obnáší nebo jaké jsou benefity jejího využívání, připravili jsme si pro vás pár slov na úvod zde.

Tipy k aktivaci

V případě zájmu o službu MALL Delivery je k dispozici článek Tipy k aktivaci služby MALL Delivery, který vás provede případnými změnami ve vašich logistických a objednávkových procesech před aktivací.

Aktivace MALL Delivery

Pokud vás služba MALL Delivery oslovila, zažádejte si o její aktivaci v MALL Partner portálu podle článku, který naleznete zde.

Následně nám přijde vaše žádost, na základě které se s vámi telefonicky spojíme, potvrdíme si vámi zadané údaje a detailněji službu vysvětlíme. Poté nastavíme dopravu a aktivaci vám potvrdíme emailem. Od té doby vám již budou chodit objednávky v rámci MALL Delivery.

Detailnější informace k nastavení dopravy pro službu MALL Delivery, kterou aktivujeme na naši straně, naleznete v článku zde.

Delivery delay (doba dodání)

Při nastavení dopravy vám tým Operations nastavuje delivery delay (doba dodání) na CZ standardně na 2 dny a na SK 3 dny. Tento údaj jako jediný můžete přenastavit v MALL Partner portálu v záložce Doprava, tedy můžete dobu dodání prodloužit či zkrátit. Dále se také v článku dozvíte o nastavení supply delay (oddálené dodání) a close time.

Objednávky u MALL Delivery

Před samotným zpracováním objednávek je vhodné se seznámit s MALL Partner portálem, kde naleznete potřebné informace a jak s ním správně pracovat.
K tomu slouží následující články:

Jak pracovat se stavy objednávek v rámci služby MALL Delivery popisujeme v článku zde.
Při nastavování je nutné se seznámit, co který stav objednávky znamená a kdy jej nastavit. V článku naleznete informace o přípravě a vychystání objednávky, finálních stavech, vrácených či ztracených zásilkách.

Štítky

Před odesláním objednávky je třeba vytisknout štítek. Jak štítek vypadá, v jakém stavu se vám zobrazí možnost tisku a kde se nastavuje počet zásilek naleznete zde.

Napojení přes API

Jestliže při spolupráci využíváte API napojení, může se vám hodit článek API integrace služby MALL Doprava

V případě, že budete mít nějaké další dotazy, můžete se na nás obrátit skrze Centrum nápovědy.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 1.6 / 5. Počet hlasů: 8

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština