Při aktivní službě MALL doprava za Vás platforma Marketplace založí zásilku k povolenému dopravci a poskytne Vám štítek pro jednotlivé balíky.

Formát štítků

Služba podporuje aktuálně dva základní formáty štítků, a to sice pdf a zpl. Oba formáty jsou při aktivaci služby dostupné jak prostřednictvím API, tak v partnerském portálu.

Ukázka štítku v pdf

Dostupnost štítků

Tisk štítků je propojen se standardním procesem objednávky.

Jakmile přepnete objednávku do stavu SHIPPING, automaticky se Vám zpřístupní možnost zadat počet balíků v objednávce a systém Vám vrátí stejný počet štítků ve zvoleném formátu.

Při aktivní službě MALL doprava Vám systém neumožní přepnout objednávku do stavu SHIPPED (tzn. předáno dopravci) v případě, že nebyl k objednávce vygenerován alespoň jeden štítek!

Ukázka tisku štítků v partnerském portálu

Změna počtu balíků v objednávce

Za situace, kdy během přípravy zásilky zjistíte, že potřebujete vygenerovat jiný počet štítků (např. jste objednávku nakonec místo do jedné krabice zabalili do dvou), můžete akci generování štítků provést opakovaně bez omezení. Podmínkou však je, že je objednávka stále ve stavu SHIPPING!

Doporučujeme tedy partnerům, aby stav SHIPPED nastavovali skutečně až ve chvíli, kdy je balík předán dopravci. Po zadání stavu SHIPPED je možné štítek znovu vytisknout jen v poslední zadané verzi, tj. s naposledy zadaným počtem balíků.

Jak byl užitečný tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Ohodnoťte tento příspěvěk jako první.