Tracking rate – Doplnění tracking údajů k objednávkám

SLA - kvalita služeb

Naším společným cílem je mít spokojeného zákazníka, který nakupuje na MALL/Mimovrste pravidelně. A proto je důležité, aby zákazník obdržel včas přesné informace.

Tracking rate je poměr objednávek s doplněnými údaji o sledování zásilky (tracking number a tracking URL) vůči všem odeslaným objednávkám (ve stavu SHIPPED, DELIVERED a RETURNED) za sledované období.
Do Tracking rate se nezapočítávají objednávky přes službu MALL Delivery.
Více informací, jak nastavit tracking údaje naleznete zde.

Doplnění tracking údajů povede k větší informovanosti zákazníka a k nižší kontaktovosti našeho Callcentra a následně i vás.
Při zadání obou údajů má zákazník možnost sledovat stav zásilky včetně informací o pohybu zásilky v dopravě.

Pro splnění tohoto SLA je nutné mít doplněné tracking údaje (tracking number a tracking URL) minimálně u 90% všech objednávek.
Přehled je systémově očištěn od nevalidních záznamů.

Pokud budete využívat službu MALL Delivery, tak jsou tracking údaje doplňovány systémem na straně MALL automaticky po zadání stavu SHIPPED. Více informací o této službě naleznete zde.

Tracking rate v MALL Partner portálu

Záložku Tracking rate naleznete v MALL Partner portálu v sekci Kvalita služeb. Můžete tak sledovat aktuální údaje v procentech za daný měsíc a za posledních 7 dní. Také zde uvidíte celkový přehled za poslední měsíce.
Stav vašeho účtu je hodnocen na základě posledního ukončeného měsíce.

Zároveň máte možnost si pod tlačítkem „Report“ vyexportovat seznam chybně zadaných tracking údajů u objednávek za vámi zvolený měsíc ve formátu .xlsx. Otevře se vám automatické okno, kde si zadáte daný měsíc, za který si chcete vyexportovat objednávky, a potvrdíte tlačítkem „Stáhnout„.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku ohodnotíte příspěvek!

Průměrné hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

cs_CZČeština